Sosyal Sorumluluk
Kansersiz Yaşam Merkezi

Gölköy'de Bolu Lösemili Melekler Derneğine tahsis edilen 7 bin m2'lik alandaki atıl binaların restorasyonunu üstlenerek büyük bir sosyal sorumluluk örneği gösteren Alemdar İnşaat söz verdiği tarihte çalışmaları tamamlayarak binaların teslimini gerçekleştirdi.

Sultanbey Köyü Sosyal Tesisi
Hayırsever iş adamı Abdullah Alemdar ve Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sultanbey Köyü Sosyal Tesisi törenle açıldı.
Mudurnu da Anaya Saygı Evi

Mudurnu Belediyesi ve hayırsever iş adamı Abdullah Alemdar tarafından bir işyeri restore edilerek, hizmet giren "Anaya Saygı Evi"nin açılışı için düzenlenen törene, Mudurnu Kaymakamı Murat Mete, Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, hayırsever iş adamı Abdullah Alemdar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Mete, törende yaptığı konuşmada, "Her şeyden önce Mudurnu'ya bu hizmeti kazandıran iş adamı Abdullah beyi kutluyorum. Bize geldiklerinde ve böyle bir proje yapacaklarını söylediklerinde heyecanlandık. Çocukluk hayali olduğunu bize iletmişti. Böyle bir girişimleri olacaklarını söylediklerinde, yaptıkları takdirde mutluluk duyacağımızı bildirdik."